E mbajti të fshehtë, aktorja e famshme bëhet nënë për të dytën herë

Në muajin korrik, aktorja Anne Hathaway bëri të ditur se ishte shtatzanë për herë të dytë, duke publikuar një foto me barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi, mediat amerikane kanë bërë të ditur se ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj. Anne dhe partneri i saj, Adam Shulman, janë fotografuar me koshin e fëmijës në duar.

Kjo është shëtitja e parë e dyshes pas ardhjes në jetë të fëmijës. Gjinia dhe emri i fëmijës nuk dihen pasi asnjë prej tyre nuk ka thënë asnjë gjë mbi të.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto