E kritikuan pse e nxjerr gjo.ksin, Enca bën deklaratën e fortë: “Lërini c*cat tona rehat!”

Enca është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila komentohet shumë për format e saj trupore.

Së fundmi, Enca ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram, ku ka treguar hiret e saj trupore. Por në mes të shumë komenteve, një ndjekëse i ka shkruar këngëtares se pse e nxjerr gjithmonë gjoksin.

”O enca do të bëj një pyetje, pse në çdo video tënden e nxjerr gjoksin? (mos ma merr për keq, ti më pëlqen shumë, por atë pyetje dua ta di)”, e ka pyetur fansaj Encës, e cila i ka dhënë një përgjigje të fortë.

“Le të themi që gjoksi nuk është si qenushi që e nxjerrim nga shpia kur të duam. Ne vajzat me gjoks të madh e kemi aty gjithë kohën dhe duam s’duam bie gjithmonë në sy! Gjithashtu kjo ishte pjesë e një klipi ku xhiruam NË PLAZH me bikini. Unë kam veshur fustan. Edhe nëse do vishja diçka të mbyllur gjoksi im sërish do të binte në sy. Jetë të gjatë gjoksit të madh !”, ia ka kthyer Enca fanses.

“Në emër të gjithë vajzave me gjoks të madh, lerini c*icat tona rehat! Vazhdoni t’i adhuroni ato gjithsesi”, ka vijuar këngëtarja më tej.

Ju mund të pëlqeni dhe këto