E kishte mbajtur të fshehtë, Loredana paska qenë e lidhur me reperin e njohur para martesës me Mozzik

Loredana është kthyer në kryefjalën e mediave këto ditë pasi u akuzua nga një çift zvicerian se u kishte vje.dhur plot 700 mijë franga.

Megjithatë, Loredana ka treguar se është e pafajshme, ndërsa është kthyer në Zvicër, ku jeton bashkë me reperin e njohur Mozzik dhe vajzën e tyre, Hanën.

Në fillim, Loredana u bë e famshme për publikun shqiptar si partnerja e Mozzik, por përpara se të lidhej dhe të martohej me të, reperja shqiptare ka qenë në një marrëdhënie me një nga reperët më të njohur në Zvicër, Shindyn.

Mediat zviceriane raportojnë se ata të dy kanë pasur një lidhje që nuk u bë kurrë publike. Momentalisht, Shindy është një nga reperët më të dëgjuar gjerman, bashkë me Loredanën.

Burimi:Gazeta Express.

Ju mund të pëlqeni dhe këto