E fundit/ Lirohet Stresi nga burgu

Reperi i njohur shqiptar, Stresi, është liruar nga burgu. Gjykata ka vendosur që të lirojë reperin e famshëm, që u arrestua në tetor të 2018.

Kujtojmë se prej muajsh Stresi ka qëndruar në burg pasi u kap në një hotel në zonën e Linzës me një sasi lënde na.rkotike.

Ai u bë pjesë e një hetimi pasi dyshohej se ishte përfshirë në një grup kri.mi.nal që operonte në kryeqytet.

4

Ju mund të pëlqeni dhe këto