“E dua më së shumti në botë”, Loredana habit me deklaratën që bën për Mozzik

Loredana është një nga reperet më të njohura, e cila ka arritur një sukses të madh në tregun muzikor gjerman dhe zvicerian.

Së fundmi, Loredana ka qenë e ftuar në emisionin “NIN”, ku ka folur për  marëdhënien e mirë që ka me Mozzik ndonëse ata janë ndarë. Ajo është shprehur se ndjen dashuri për Mozzik.

“Vajza ime duket si Mozzi, vajzën time e dua më së shumti në botë, kështu që edhe këtë njeri e dua më së shumti në botë”, është shprehur reperja.

Ju mund të pëlqeni dhe këto