E dëgjuat “GTA”? Stresi publikon këngën e tij më të re

Ditën e sotme reperi shqiptar Stresi, ka publikuar këngën e tij më të re, e titulluar “GTA”.

Në klipin e këngës, Stresi shfaqet me makina luksoze, teksa mban në dorë një armë gjatë disa momenteve të caktuara të videos.

Kënga e tij u publikua vetëm një ditë pas vendimit që mori Gjykata se do ta hetojë reperin në gjendje të lirë.

Dëgjoni më poshtë këngën “GTA”:

Ju mund të pëlqeni dhe këto