E dashuruar marrëzisht, Adelina Ismaili zbulon si u njoh me burrin e saj: “S’doja të bija në dashuri”

Adelina Ismaili është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila ka sjellë shumë hite në tregun muzikor vendas dhe komentohet shumë nga mediat.

Së fundmi, Adelina ka treguar përmes postimeve të ndryshme se ndodhet me pushime me burrin, Valin dhe djalin e tyre Uliksin në Greqi.

Prej andej, këngëtarja ka publikuar foto e video të ndryshme. Në një foto ku shihet që ka pozuar krah bashkëshortit, ajo ka bërë një dedikim të ëmbël për të.

“Nuk doja të bija në dashuri, por kur ti buzëqeshe e dija që do të të dua përgjithmonë”, ka shkruar Adelina.

Ju mund të pëlqeni dhe këto