E dashura e Olsi Bylykut i futet muzikës, zbulohet projekti i saj

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, është prej kohësh në një lidhje me Eglin, të cilët shihen kudo së bashku.

Po ashtu, Olsi ka treguar se e dashura e tij e ndihmon shumë me projektet që ka dhe se ajo është shumë e talentuar në muzikë.

Së fundmi, agjenti i emisionit “Thumb On” ka treguar se Egli do t’i futet muzikës dhe do të publikojë këngën e saj të parë, ku ka ndërmarrë strategjitë e duhura për t’u futur në treg.

Ju mund të pëlqeni dhe këto