Dy muaj pas lindjes, Ira zbulon foton e parë të djalit të saj dhe Gaz Pajës

Dy muaj më parë, aktori i njohur shqiptar, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira, u bënë prindër për herë të parë.

Ira solli në jetë një djalë, emri i të cilit është Dard. Por përgjatë kësaj kohe, dyshja nuk kanë publikuar asnjë foto të të birit.

Së fundmi, Ira ka publikuar një foto ku ka treguar këmbët e Dardit, i cili është veshur me këpucë me arusha, ndërsa përbri saj ka vendosur dhe emrin e vogëlushit.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto