Dy herë kampion në ndeshje boksi, Noizy zbulon pamjet kur ndeshej në rrugë

Noizy është një nga reperët më të njohur shqiptarë, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe ai është shumë i komentuar në media.

Por Noizy gjithashtu njihej dhe si një boksier, ku ka zhvilluar shumë ndeshje me kundërshtarë të ndryshëm, me të cilët vendoste dhe baste.

Nëpër intervista të ndryshme, reperi ka treguar se është shpallur dy herë kampion në Angli, ku jetonte dikur.

Pak më parë, Noizy ka publikuar një pamje nga këto vite, më saktë nga viti 2005. Në këtë video, ai shihet teksa po ndeshet me një tjetër djalë. “Kasetat e humbura 2005”, ka shkruar Noizy.

Ju mund të pëlqeni dhe këto