Duket si njeri tjetër/ Me flokë bjondë dhe të shkurtër, Albana Osmani habit me pamjen e saj

Albana Osmani është një prej moderatoreve më të njohura shqiptare, e cila së fundmi ka habitur ndjekësit me një pamje të sajën që ka zbuluar.

Albana ka publikuar një foto të 17 viteve më parë, ku shihet shumë ndryshe nga sot teksa bien në sy flokët bjondë të shkurtër me baluke.

“Ndjehem si sot dhe pse kaluan 17 vite ! Çfarë beri Oprah Winfrey në jetë … Realizoi çdo ëndërr të saj me klas dhe dinjitet ! #letsgo #forward 🚪 🔑 #ihavethekey Kaq e bekuar dhe kaq e lumtur faleminderit publikut më të mirë në botë”, shkruan Albana.

Ju mund të pëlqeni dhe këto