Duke u puthur, publikohen momentet private mes Rinës dhe SinBoy

Një nga çiftet më të komentuar këto kohë në shoebiz-in shqiptar kanë qenë Rina Balaj dhe SinBoy, të cilët janë shumë të komentuar.

Së fundmi, çifti kanë publikuar videoklipin e këngës së tyre “Tentacion”, që u pëlqye shumë nga publiku. Në këtë video, dyshja ndajnë momentet e tyre private me publikun.

Në video janë ilustruar momente nga ditëlindja e Rinës, udhëtimet që ata kanë bërë bashkë dhe në një moment dyshja puthen bashkë, siç mund ta shihni në videon më poshtë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto