Dua shpërthen keq ndaj fansave të saj: “S’jeni në vete, të çmendur”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, është revoltuar shumë së fundmi për shkak të akuzave të disa ndjekësve.

Ajo ka publikuar disa foto të sajat nga fëmijëra, por të shumtë kanë qenë ndjekësit që e kanë akuzuar këngëtaren se ka bërë photoshop mbi buzë që t’i duken më të mëdha.

“Njerëzit që thonë se unë i bëj fotoshop fotove të mia kur isha bebe, që t’i bëj buzët të duken më të mëdha janë të çmendur. Nuk mund ta besoj që duhet të mbroj veten time. Njerëz ju s’jeni në vete”, ka shkruar Dua.

Ju mund të pëlqeni dhe këto