Doni të ‘nxehni’ situatën në dhomën e gjumit? Ja çfarë këshillon Armina Mevlani…

Armina Mevlani është një nga blogeret më të ndjekura shqiptare, e cila gjithmonë vjen me ide të reja në fushën e modës dhe shpeshherë këshillon fansat e saj për disa prej veshjeve më IN të momentit.

Së fundmi, Armina ka vendosur që me rastin e ardhjes së “Shën Valentinit”, t’i vijë në ndihmë ndjekësave të saj, ku ka publikuar një listë me këngë që i dedikohen kësaj dite.

Po ashtu, blogerja ka bashkangjitur edhe një tjetër listë këngësh, që krijojnë atmosferën që ju dëshironi në dhomën e gjumit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto