Do t’ju ëmbëlsojë ditën, Mozzik publikon videon më të bukur të vajzës së tij/ Video

Mozzik dhe Loredana u bënë prindër për herë të parë në muajin dhjetor, të një vajzë që e quajtën Hana.

Gjatë kësaj periudhe, dy reperët e njohur kanë publikuar shumë foto me vajzën e tyre, duke treguar se po shijojnë çdo moment me të.

Pak më parë, Mozzik ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vogëlushes së tij, e cila buzëqesh kur babai i saj i flet dhe i thotë “Mirëmëngjes”.

View this post on Instagram

Milmëngjesiii 🤓🤓👼🏻👼🏻👼🏻

A post shared by Hana (@hanaaliu) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto