“Do të tronditet”, babai publikon imazhet e Meghan Markle para se të bëhej e famshme

Së fundmi, babai i Meghan Markle, Thomas Markle, ka qenë i ftuar në emisionin  “Good Morning Britain”, ku ka publikuar disa foto nga e kaluara e Meghan.

Në këto foto, shihet Meghan kur ka qenë një gjimnaziste dhe ka performuar rolin e një gruaje në dhomën e zhveshjes në shkollën e mesme të “Immaculate Heart” në Los Angeles.

“Janë tre vajza që veprojnë jashtë në një dhomë të zhveshjes. Meghan gjithmonë do të luante diçka magjepsëse”, është shprehur ai, ndërsa Meghan shfaqet e veshur me disa trupore të bardha.

Thomas ka shtuar se Meghan do të tronditet kur të shohë tani performancën e saj. Kujtojmë se Princi Harry dhe Meghan hoqën dorë nga mbretëria për të jetuar në Kanada.

Ju mund të pëlqeni dhe këto