Do të shkriheni së qeshuri, Aurela Gaçe zbulon arsyen përse nuk vesh rroba firmato/ Foto

Aurela Gaçe është një prej këngëtareve më të njohura shqiptare, e cila është shumë e njohur për këngët e saj që janë kthyer në hite.

Aurela është edhe mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku bie në sy për stilin e saj të veçantë në veshje.

Por pak më parë, Aurela nëpërmjet një fotoje të publikuar në profilin e saj, ka treguar për ndjekësit arsyen përse nuk vesh rroba firme dhe të gjithë janë shkrirë së qeshuri.

“Nuk mbaj firma se jam firmë vetë”, shkruhet në bluzën që ka veshur Aurela, në të cilën janë dhe inicialet e saj. “E thjeshtë, e pastër, pambuk po e po as bëhet llaf”, ka shkruar Aurela më pas.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto