Do të ngeleni pa fjalë nga arredimi luksoz i shtëpisë së Morena Tarakut

Prej disa kohësh Morena Taraku jeton në Turqi, ku herë pas here ka zbuluar pamje nga vila 2 katëshe moderne ku jeton.

E pak më parë, Morena u ka treguar fansave të saj dhe një pamje nga brenda shtëpisë, që do t’ju lëjë pa fjalë.

Në këtë foto, Morena shihet e ulur në një tavolinë prej mermeri të zi bashkë me qenushin e saj. Përreth mund të shikosh televizorin e madh, arredimin modern dhe pamjen nga pishina që ka dhoma.

Ju mund të pëlqeni dhe këto