Do të bëhet mama, Olta Gixhari zbulon nepsin që ka gjatë shtatzanisë

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, zbuloi disa ditë më parë se është në një pritje të ëmbël. Ajo publikoi një foto me partnerin nga bregdeti, ku shkruante “Mami dhe babi”.

Së fundmi, Olta ka zbuluar edhe nepsin që ka gjatë shtatzanisë. Ajo ka publikuar në Instastory një foto të disa frutave.

“Vdiqa për këto kumbullat jeshile”, ka shkruar Olta, e cila prej disa kohësh jeton në Spanjë me partnerin e saj.

Ju mund të pëlqeni dhe këto