Do jetoje me vjehrrën në një shtëpi? Ina e “Përputhen” e thotë troç: “Dua të bëj s*ks në kuzhinë”

Ina Kollçaku është një nga pjesëmarrëset e emisionit “Përputhen”, e cila është kthyer në një personazh mjaft të komentuar të publikut shqiptar.

Së fundmi, ajo ka marrë pjesë në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E diell”, ku është trajtuar tema nëse do jetonte me vjehrrën në një shtëpi.

Në përgjigjen e saj, Ina ka thënë se e vlerëson shumë pavarësinë që ka dhe se me vjehrrën përshembull, nuk do bënte dot seks në kuzhinë me burrin.

“A do të jetoja me vjehrrën? Nuk besoj që po. Ngaqë jam një person që e vlerësoj shumë pavarësinë time dhe jam mësuar që të jem vetëm. Shikoj diçka të keqe në momentin që unë dua ta shijoj pjesën e martesës pa fëmijë, me mbathje në shtëpi duke bërë seks në kuzhinë, etj etj”, tha thënë ajo.

Ju mund të pëlqeni dhe këto