Dikur bënte namin me poza provokuese, por shihni sa ka ndryshuar Sheila Haxhiraj këto tre vite

Sheila Haxhiraj, një nga fitueset e “X Factor” më parë merrte shumë vëmendje me pozat e saj provokuese. Megjiithatë, për tre vite ajo u shkëput nga muzika dhe nga rrjetet sociale.

Por pas kësaj kohe të gjatë, Sheila është rikthyer me tre këngë të reja. Të treja këto këngë e sjellin Sheilën në një stil shumë ndryshe.

Këngët kanë zhanre të ndryshme dhe në njërën prej tyre, “Benz”, Sheila bën rep. Muzikën dhe teksin e këtyre këngëve i ka krijuar vetë Sheila.

Ju mund të pëlqeni dhe këto