Dalin pamjet/ Brenda vilës luksoze të Meghan dhe Princit Harry, kush ia bleu çiftit shtëpinë miliona dollarëshe

Meghan Markle dhe Princi Harry tanimë do të jetojnë në Santa Barbara, Kaliforni. Kjo është bërë shtëpia e katërt që çifti i njohur kanë ndërruar brenda një viti që pas largimit nga Britania e Madhe.

Çifti kanë blerë një shtëpi luksoze, për të cilën thuhet se ka kushtuar plot 14.7 milionë dollarë. Mediat e huaja raportojnë se ka qenë babai i Harryt, Princi Charles, që i ka ndihmuar ata ta blejnë këtë shtëpi.

Dyshja do të jenë të rrethuar nga fqinjë VIP, si Mila Kunis dhe Ashton Kutcher, Ellen Degeneres, Natalie Portman dhe shumë të tjerë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto