Dafina Zeqiri dhe Tayna performojnë për herë të parë bashkë në një koncert dhe ja rezultati

Pasi publikuan këngën e tyre bashkë, Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë performuar për herë të parë së bashku në koncert dhe mund të themi se kanë bërë vërtetë namin!

Tayna dhe Dafina kanë qenë të ftuara në një prej club-eve të Kosovës dhe kanë ndezur skenën me performancën e tyre, duke e bërë edhe publikun të kërcejë me to.

Të veshura me të shkurtra, ato janë filmuar duke kërcyer, kënduar e duke tundur të pasmet, ndërsa të gjithë i kishin sytë tek dy këngëtaret.

 

View this post on Instagram

 

@tayna @dafina.zeqiri 😍🔥

A post shared by 𝐕𝐢𝐩𝐚𝐭 𝐒𝐡𝐪𝐢𝐩𝐭𝐚𝐫 𝐎𝐟𝐟𝐢𝐜𝐢𝐚𝐥 ꪜ ⠀⠀ (@viipat_shqiiptar) on

Ju mund të pëlqeni dhe këto