Ç’po ndodh? Ana e ‘Përputhen’ kapet mat për të dytën herë në shoqërinë e reperit të njohur/ Foto

Ana është një nga konkurrentet e emisionit “Përputhen”, e cila është në këtë show për të kërkuar dashurinë.

Por për herë të dytë, ajo është kapur sërish mat duke biseduar me reperin e njohur shqiptar, Bardhin. Fotot janë publikuar nga “Prive.al”.

Në pamjet e para që u publikuan, ata shiheshin duke buzëqeshur me njëri-tjetrin, ndërsa sërish në fotot e fundit, ata po bisedojnë.

Nuk dihet se çfarë ka mes dyshes, pasi ata mund të jenë miq me njëri-tjetrin. Por këto foto kanë ngritur shumë dyshime se mes tyre mund të ketë diçka.

Ju mund të pëlqeni dhe këto