Çmendi rrjetin me pozat me të brendshme, juristja e njohur bën squats në mes të emisionit

Redona Koçi u kthye në një nga avokatet më të njohura shqiptare, për shkak se mori shumë vëmendje me pozat provokuese që publikonte në rrjetet sociale.

Së fundmi, Redona ka qenë e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ku Bieta i ka bërë një pyetësor Redonës. Por Redona duhet të bënë squats teksa përgjigjej, gjë që juristja e ka bërë.

Ndërkaq, ajo ka zbuluar dhe tiparin e parë që vë re kur takon një djalë. “Dhëmbët, duhet të jenë të rregullt, të pastër, të bukur”, tha ajo.

Po ashtu, juristja është shprehur se kurrë nuk do e falte tradhëtinë. Ajo ka treguar se dhurata më e shtrenjtë që ka marrë është një orë, çantë dhe një makinë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto