Cardi B e thotë troç se çfarë bën para se të kryejë marrëdhënie

Cardi B është një nga reperet më të njohura në gjithë botën, e cila është bërë e njohur për deklaratat e saj të drejtpërdrejta.

Cardi është mjaft e hapur përsa i përket jetës së saj intime dhe së fundmi, ka bërë një deklaratë të papritur. Ajo ka thënë përmes një postimi në Instagram se çfarë bën para se të kryejë marrëdhënie se.ksuale.

“Para se.ksit, shkoj në tualet, bëj si gangstere dhe dal (si person normal dmth)”, ka shkruar Cardi në këtë postim që është bërë viral.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto