Buta në një lidhje dashurie. E pranon vetë ai

Buta është një nga artistët jeta private e të cilit zgjon interesim të madh te publiku shqiptar, shkruan lajmi.net.

Në një intervistë me ‘Prive’ reperi i cili së fundmi në bashkëpunim me Gjikon sollën këngën ‘My Bro’ pranoi se është në lidhje dashurie.

Edhe pse konfirmoi lidhjen e tij Buta la enigmë emrin e të dashurës, por sipas ‘Prive’ ajo vjen nga qytetit i Ferizaj aty ku lindi edhe vet reperi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto