Flower
Flower

Bleona Qereti bën deklaratën e fortë për meshkujt: “Shumë burra marrin nga femrat atë që duan”

Bleona Qereti është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare, e cila njihet për deklaratat e saj të drejtpërdrejta dhe për tipin pa komplekse.

Së fundmi, Bleona ka publikuar një foton e saj, ku në diçiturën e së cilës, është shprehur se preferon të jetë beqare sesa të jetë e zëvendësueshme.

“Shumë femra janë beqare sepse shumë burra marrin nga to atë që dëshirojnë, pa pasur nevojë të jenë në një marrëdhënie me të. Më mirë të jem single sesa e disponueshme. Kush është me mua?”, ka shkruar Bleona.

Ju mund të pëlqeni dhe këto