Besi takon futbollistin e njohur francez, bën deklaratën epike: “I kthyem kasafortën e shtëpisë”

Bes Kallaku është një nga aktorët më të njohur shqiptarë, i cili këto kohë po merret me filmin e tij të parë që do të quhet “Falco”.

Këto ditë Besi ndodhet në Itali ku po xhiron për filmin e ri. Së fundmi, ai ka bërë të ditur se ka takuar futbollistin e njohur francez, Franck Ribery.

Vet Besi ka publikuar një foto me futbollistin, përbri së cilës ka shkruar: “Do ta marr tek ekipi i Laçit”. Më pas, Besi ka bërë një koment epik në këtë postim.

“I kthyem kasaforten e shpise edhe pranoi te luante per Laçin”, ka shkruar Besi, një koment që ka shkaktuar shumë të qeshura.

Ju mund të pëlqeni dhe këto