Besi publikon foto me Ajkën dhe bën një dedikim

Besi dhe Xhensila kanë nisur pushimet e para me vogëlushen e tyre, Ajkën. Çifti ndodhen në jug të vendit dhe nga atje Besi ka publikuar një foto me të voglën Ajka.

Në foto ai bën edhe një dedikim për të voglën e tij.

“Zot, a ke kohe 1 minut, vec me te falenderu per gjithcka. Zoti ju rujt t’gjithve”, shkruan Besi.

Ju mund të pëlqeni dhe këto