Bënë bujë me ndarjen e tyre, Arbenita bën deklaratën e fortë për Feron

Ditën e djeshme, reperi i njohur shqiptar, Fero, zbuloi nëpërmjet një postimi në Instastory se ishte ndarë nga e dashura e tij, Arbenita.

“Sapo u zgjova. Çkemi vajza, prej sot jam beqar”, shkroi Fero në Instagram, ndërsa Arbenita reagoi duke bërë një emoji me të qeshur.

Por pak më parë, modelja bukuroshe ka publikuar një deklaratë të fortë në Instagram, ku shkruan se e gjitha ishte një gënjeshtër nga ajo dhe Fero.

“Urrejtja është e vërtetë! Njerëzit urrejnë të të shohin mirë dhe të kesh një lidhje të shkëlqyer! Ps: E hëngrët keq. Përpjeke e bukur për të gjithë djemtë dhe vajzat në mesazhet tona”, ka shkruar Arbenita, ndërsa Fero e ka mbështetur publikisht. “Mirë e the dashuria ime”, shkruan reperi krahas fotos.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto