Bashkë me këngëtarin e famshëm, Rike Roçi shfaqet krah J Balvin

Rike Roçi është një prej ish banoreve më të komentuara të “Big Brother”, e cila vazhdon që të jetë shumë e njohur nga publiku shqiptar.

Së fundmi, Rike ka  zbuluar se ka qenë në Ibiza në Spanjë për të parë nga afër një prej këngëtarëve më të njohur në gjithë botën, J Balvin.

Ajo ka qenë pjesë e koncertit të këngëtarit dhe siç shihet nga videot e publikuara nga ajo, e ka pasur shumë afër J Balvin, aq sa ai edhe është afruar pranë telefonit të Rikes që ajo t’i bënte video.

Ju mund të pëlqeni dhe këto