Astrologia zbulon datat, kur do të përfundojë pandemia e koronavirusit

Astrologia e vetme në Kosovë është 24 vjeçarja Laura Bilalli. Ajo ka studiuar në një universitet në Los Angeles për astrologji dhe ka marrë mësime nga astrologët më të mirë të botës.


E ftuar së fundmi në emisionin “Rudina”, Laura parashikoi se nëse njerëzit nuk mbajnë distancën dhe nuk vendosin maskat, pandemia mund të zgjasi deri në 2023.

“E kam studiuar dhe kam pasur komunikim edhe me astrologë të tjerë dhe sipas tyre më 11 Janar ka ndodhur një datë shumë e rëndësishme që numërohet se ka mbaruar pjesa e Covidit, por sipas hulumtimeve që kam bërë unë dhe sipas pjesës të yjeve dhe të Hënës, nëse nuk tregohemi të kujdesshëm dhe nëse nuk i mbajmë maskat dhe distancën, Covidi mund të zgjasë deri në 2023. Nëse jemi të kujdesshëm, mund të ikë që këtë vit, por nëse nuk jemi të kujdesshëm mund të qëndrojë deri në 2023, e kemi ne në dorë”, tha Laura.

Ju mund të pëlqeni dhe këto