Flower
Flower

Askush nuk e dinte, Evi Reçi qenka fejuar në fshehtësi/ Video

Këngëtarja e njohur shqiptare, Evi Reçi, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Pop Culture”, ku ka zhvilluar një intervistë të gjatë me moderatoren, Dojna Mema.

Gjatë bisedës në studio, Dojna i ka surprizuar të gjithë kur i është drejtuar këngëtares duke e uruar për fejesën.”Evi shumë urime njëherë, se mora vesh që je fejuar.”

“Faleminderit”, i është përgjigjur ajo Dojnës, siç mund ta ndiqni më poshtë në videon promo të emisionit.

Ju mund të pëlqeni dhe këto