Alba Hoxha pozon me bikini, komenti i Albi Nakos do t’ju habisë

Alba Hoxha,balerina e televizionit Klan dhe së fundmi prezantuesja e motit në këtë televizion ,sipas medieve rozë po përjeton një romancë me balerinin Albi Nako.

Ata janë ndër çiftet më të përfolur të momentit.

Mesa duket dyshja Alba Hoxha dhe Albi Nako kanë vendosur të mos fshihen më.

Çifti është duke përjetuar një romancë, që sa vjen dhe po forcohet më shumë.

Kjo vihet re edhe në rrjetet sociale.

Balerina nuk ka ditur të ndalet me postime në këto të ditë të nxehta.

Ajo ka pozuar me bikinin në pishinë.

Përveç linjave perfekte, që ka bukuroshja bie në sy dhe komenti i Albit që i thotë “Unë di që do shihemi në ‘Klan’ për tjetër gjë”.

ImageDhe përgjigja e Albës nuk mund të mungonte duke shkruajtur vetëm një fjalë “Kërcim”.

Ju mund të pëlqeni dhe këto