Adelina Tahiri pozon për herë të parë me burrin e saj (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, është në muajt e fundit të shtatzanisë dhe shumë shpejt do të sjellë në jetën djalin e saj të parë.

By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Disa muaj më parë, ajo u martua me biznesmenin maqedonas, Serjoza Markov, por të gjithë u çuditën nga fakti se ajo nuk kishte postuar asnjë foto me burrin e saj.

Tashmë, Adelina është në muajin e 7 të shtatzanisë dhe ka vendosur të bëj një set fotografik, ku në një foto shfaqet me bashkëshortin për herë të parë.

By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Në këtë foto që është postuar nga vet Adelina, Serjoza shihet mbrapa këngëtares teksa e ka përqafuar dhe e ka puthur në qafë, ndërsa mban duart tek barku i saj. “Të dua”, ka shkruajtur Adelina në diçiturën e fotos teksa shihet e veshur me të brendshme.

I love u 🙂 By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Adelina është komentuar shumë për lidhjen me biznesmenin, për shkak edhe të diferencës së madhe në moshë që ka midis tyre.

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto