“Obobo m’u zgjidhën”, Roza Lati turpërohet në mes të emisionit, i zgjidhen bikinit

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati, sapo ka nisur emicionin e saj më të ri me titull “Bukë me vete”, që sjell çdo të mërkurë intervista me personazhe të njohur.

Këtë puntatë, Roza kishte të ftuar Olsi Bylykun dhe Lorenc Hasramën, të cilët ishin duke biseduar bashkë në kamper dhe po hanin bukë.

Por gjatë intervistës, Rozës papritur iu zgjidh pjesa e sipërme e rrobave të banjës dhe u mundua që t’i mbante me dorë mos t’i binin.

Pjesë nga biseda:

Roza: Obobo m’u zgjidhën

Lorenci: Qyqa

Olsi: Kush tu zgjidh mi?

“Mu zgjidhën rrobabanjot. Mbyllni sytë, ju lutem mbyllni sytë”, tha Roza.

Lorenci: Ta bëjmë si atëherë kur ishim të vegjël që gjasme mbyllnim sytë kur shihnim telenovela

Olsi: Po lidhi këpucët mi goc.

Roza: Olsi do i lidhësh?

Olsi: Të t’i lidh? Do që të më nxihet syri? Çohu Lorenc çohu

Roza: E kam seriozisht mu zgjidhën, të lutem do i lidhësh pak? Kur një njeri është në nevojë nuk ndihmoni?

Më pas, Lorenci ngrihet dhe ia lidh Rozës rrobat e banjës.

Burimi: Xing.al

Ju mund të pëlqeni dhe këto