“Traumat do gjejnë zgjidhje”, astrologe Meri jep lajmin për këtë shenjë horoskopi

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme:

Demi
Pervoja te veshtira nga endrat e kqija apo energjite negative qe ju kane semurur shpirtin do fillojne te lehtesohen per shenjen tuaj dhe kjo do sjell perparim ne plane ejeten tuaj
Binjaket
Probleme te shkaktuara nga trauma te mos realizimit ne shoqeri e qellime si dhe reputacionit te ulet do ndreqen kete periudhe dhe do merrni inisiativa te rendesishme
Gaforrja
Trauma te shkaktuara ne familje nga nena apo nga babai do gjejne nje zgjidhje apo do marrin nje pergjigje qe ju te vazhdoni perpara ne karriere apo ne martese
Luani
Ceshtje te veshtira qe ju kane lodhur me ligjin shkollen udhetimet apo nje femije apo nje martese te dyte apo qe i keni dhene nje shans te dyte do sqarohen dhe do merrni me guxim
Virgjeresha
Ceshtje te ndjenjave te forta shpirterore dhe erotike qe ju kane traumatizuar do ju clirojne nga kapja e fuqishme qe ju kane bere duke ju bere debitore ndaj vetes tuaj per shume vite Po keshtu ceshtje borxhesh do qetesohen
Peshorja
Jeni afer drites por keni akoma perball nje traume te shkaktuar nga nje partner ne cift bashkepuntor apo antagonistet tuaj .Do arrini ti kaperceni per te gjetur paqen me veten tuaj
Akrepi
Trauma qe lidhen me punen dhe jeten e perditshme qe ju ka trazuar me paqendrueshmerine e saj do sqarohen Po keshtu edhe trauma qe lidhen me shendetin
Shigjetaret
Jeni ne fazen ku frika dhe fobia ti perkushoheni nje ndjenje apo marrdhenie erotike duhet te kapercehet pasi ju eshte kthyer ne traume dhe nuk po jetoni dot jeten dhe forcen tuaj krijuese
Bricjapi
Nje veshtiresi ne jeten familjare qe lidhet me marrdheniet me dike te afert dhe ku keni kapercyer kufirin e familjaritetit do filoj te lehtesohet per ju si barre e rende qe ju ka rene
Ujori
Deshira per te komanduar me zgjuarsine tuaj ju eshte kthyer ne traume qe nuk e gjeni dot dike me aftesite tuaja Sot kjo traume do lehtesohet duke pranuar edhe njerez qe nuk jane ne nivelin tuaj te inteligjences po mund te kene nje talent tjeter
Peshqit
Ideja e heroit qe e keni ne subkoshience ju eshte kthyer ne traume qe tashme do ta kaperceni pasi cdo heroizem mbart jo vetem sakrifice por edhe falimentim

Ju mund të pëlqeni dhe këto