“Sukses në karrierë”, parashikimi i horoskopit për këtë javë nga astrologe Meri

 

DASHI
Do ndricoj e vertea dhe ju hapet mundesia per bashkepunime martesa dhe organizime te rendesishme qe ju bejne jeten me te larmishme

Demi
Kujdes njerzit e semure dhe situatat e semura ku mund te futeni ne kete periudhe Mos u beni prehe e njerzve qe jane pesimiste

Binjaket
Do keni mundesi veprimi dhe kontakte te sinqerta ne nje marredhenie personale Ndoshta ka ardhur momenti te perfshiheni me sinqerisht ne jete

Gaforrja
Nje ndarje nga nje pune apo biznes apo bashkepuntor do beje ti shikoni gjerat me me drejtesi apo te kuptoni cfarre mundesish keni per tu ringritur

Luani
Kjo jave do kete shkelqim dhe pompozitet duke ju dhuruar edhe mundesine te bei shume perparm ne ceshtje sociale e dashuri

Virgjeresha
Mundohuni te mbani large anen tuaj te erret apo te semure qe te arrini nje sukses ne nje marredhnie te rendesishme personale apo karriere

Peshorja
Kjo jave do kete rendesi te madhe ne jeten tuaj mbase do jete me e rendesishmja e ketij viti per ju
Ceshtje te rendesishme personale dhe projekte do dalin ne drite

Akrepi
Pak te vrenjtur ne mendime dhe ne energji triumfuese te cilen duhet ta vini ne zbatim dhe ta clironi nese e keni brenda jush te bllokuar

Shigjetari
Jeta juaj sociale do ndryshoj do merrni nje drejtim te rendesishem dhe shume me te fuqishem Ne Dashuri mund te perfitoni nga fama juaj

Bricjapi
Ceshtje te se drejtes dhe te punes do dalin me vrull perpara Por ne fakt duhet te mereni shume me eproret dhe qellimet e tyre Do dalin ne pah gabimet ne nje martese

Ujori
Dashuria ju therret por ne fakt ju duhet te mbyllni nje cikel apo nje marredhenie e cila nuk po funksionon me duke i hapur rruge dickaje te re Merruni me nje ceshtje karriere

Peshqit
NJe njohje e re do ju corientoj ne lidhje me ndikimin dhe idete qe ju percjell Perpiquni te ruani ekuilibrat ose te percillni mesazhet e duhura

Ju mund të pëlqeni dhe këto