“Sot ju plotësohen disa dëshira”, astrologe Meri zbulon lajmin për këtë shenjë horoskopi

Dashi
sot do perjetoni ndjenja te cuditeshme dhe do kerkoni romancen dhe dike prane jush qe ju ushqen shpirterisht pavaresisht se kush eshte dhe cfarre marredheniesh rrezikoni

Demi
Ne jeten tuaj do kete pak det dhe pak anije te cilat do shmangin brigjet e veshtira dhe do ju japin nje mundesi te enderroni per te ardhmen

Binjaket
Do enderroni per nje pune dhe nje takim ne fantazi me dike superior qe mund te zgjidh probelemt tuaja Mund te merreni me dialogjizem dhe udhetime

Gaforrja
Nje marreveshje detare do ta quaja diten esotme per ju pasi marreveshjet e mira do behen ne nje ambjent qe ka uje det lume apo njerez qe percjellin kete energji

Luani
Mund te keni nje zjarr te vertete brenda jush por nese nuk jeni ne ambjentin e duhur ai zjarr mund te djege gjera qe nxjerrin tym dhe ju sjellin lot

Virgjeresha
Realiteti ju perthyet aq shume sot sa do kerkoni te njihni persona qe tju kujtojne se dikur keni patur nje realitet me te bukur dhe me te begate

Peshorja
Do arrini kulmin e nje thirrjeje shpirterore dhe si nje kerkim shprteror do beni gjithcka qe ditet tuaja te marin nje ngjyrim roze

Akrepi
Nje telepati e forte do ju coj drejt njerzve qe do ju japin dashuri dhe do ju qendrojne prane Ju pret nje periudhe shume romantike

Shigjetari
Do krijoni nje ambjent te ngrohte ne shtepi dhe nuk do doni te ikni patjeter diku tjeter qe te ndjeheni te huaj apo mes te huajve

Bricjapi
Mund te jepni siguri pasi keni nevoj per siguri Por ka filluar ne ajer te ndjeni erren e parave dhe te nje periudhe me aroma egzotike

Ujori
Cuditerisht sot do ju plotesohen disa deshira dhe ngjyrat do behen pjese e jetes suaj Jeta do ju marri me te mire ne jeten errotike duke ju sjell takime interesante

Peshqit
Ne kete periudhe duhet patjeter te dashuroni dhe te beheni pjese e nje marredhenie me te gjere afrimitetesh dhe shoqerie Te jetoni nje enderr jo nje tradheti

Ju mund të pëlqeni dhe këto