“Situatë e dobët ekonomike”, astrologe Meri jep lajmin për këtë shenjë horoskopi

Parashikimi i horoskopit për sot (14 tetor) nga astrologe Meri:

Dashi
Nje perballje mes jush dhe te tjereve do ju nxjerri me dominat dhe fitues por asnjehere te kenaqur pasi ekuilibrat jane prishur ne marredheniet tuaja kryesore tashme
Demi
Puna do kete probleme keto dite dhe ju do keni sqarime dhe debate te ashpra ne pune ose me njerez qe drejtojne punen tuaj Nje ndryshim do ishte i gabuar apo nje marreveshje e re
Binjaket
Puna do stopoj nga sot dhe nuk do gjeni me fusha te reja por te njejten situate Ne dashuri do kuptoni se pozicioni juaj ne shoqeri ju ndihmon ose ju corrienton komplet
Gaforrja
Nje debat i madh ne lidhje me karrieren apo gabimet qe keni bere ne te kaluaren Keni force te dominoni por jo te fitoni Keshtu qe ne asnje lufte nuk keni shanse te mira per momentin
Luani
Nje ceshtje ligjore ju godet per momentin megjithese ndjeheni te forte Por shikoni mire gabimet qe keni bere ne te kaluaren qe ta fitoni kete hap te ri drejt lirise tuaj
Virgjeresha
Situata e dobet ekonomike e momentit me kerkesat e larta qe keni do ju coj drejt nje debati per sqarime me te tjeret ne ceshtjet ekonomike apo detyrimet
Peshorja
Asgje me shume se deshira juaj per te dominuar nuk do jete me e forte per momentin por askush nuk pranon tju hap lehte rrugen duke ju kujtuar se keni situata te paqarta nga e kaluara qe duhet te zgjidhni
Akrepi
Merkuri ne shenjen tuaj sot do behet i palevizshem duke ju dhene kohe te mendoni perpara se te kaloni ne plane apo rregullime situatash e rishikime marredheniesh
Shigjetari
Nje problem ne jeten erotike do ju kushtoj shume problem ne optimizem apo ne qellime Eshte sikur te fikeni papritur megjithese personat qe doni mund te jene te gabuarit
Bricjapi
Planet tashme do ngelen ne vend dhe duhet te prisni pak para se te realizohen apo te beni takimet e duhura te cilat vonojne edhe pak Ceshtjet familjare marrin perparesi
Ujori
Ju duhet nje plan me i fuqishem ne lidhje me punen dhe karrieren Nga sot diskutimet ngelen ne vend dhe nuk perparojne dhe ne rastin me te keq mund te kthehen mbrapsht ditet e ardhshme
Peshqit
Do kerkoni nje monet per te reflektuar pastaj te perpiqeni te rregulloni marredheniet me miq e shoke qe i keni prishur Sot do luhateni shume ne nje ceshtje personale
Ju mund të pëlqeni dhe këto