“Shpenzime financiare të këqija”, parashikimi i horoskopit për këtë javë nga astrologe Meri

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për këtë javë nga astrologe Meri Shehu:

DASHI
Ceshtje shume te rnedesishme te familjes do vihen ne diskutim dhe veshtiresi Po keshtu kujdes me antagonizmin dhe punen

Demi
Energjik dhe te perqendruar ne planet tuaja so surprizoni me saktesine e godtijeve aty ku duhet duke treguar se tashme e keni marre mesimin

Binjaket
Shpenzime dhe ekspozim i keq ne ceshtjet tuaja financiare Do arrini me pak lodhje te satbilizoni ekonomine dhe jeten personale Kujdes me shendetin

Gaforrja
Me shume te shprehura dhe nervoze se zakonisht mund te bini preh e nje kurthi dhe te thoni gjera te demshme per ju Ose ti vini zjarrin kundershtareve

Luani
Perballje te forta psikologjike parandjenja dhe antagonizem ne prapaskene Kujdes shendetin dhe punent qe kane te bejne me armet

Virgjeresha
Do aktivizoni njerez dhe opsionin tuaj inatcor dhe qaraman ne dukje duke i aritur qellimet tuaja me lufte dhe me ndjeshmeri ne dukje

Peshorja
Do keni nje perballje dhe antagonizem te verber perball jush ne lidhje me karrieren dhe sidomos me jeten tuaj personale Dikush ka vendosur tju prish ekuilibrin

Akrepi
Ju duhej nje Mars ne Gaforre per tu familjarizzuar me nje bote te panjohur per ju dhe per ta mposhtur duke e bere tuajen Sidmos ne marrdheniet me jashte vendit

Shigjetari
Shpenzime shpenzime dhe shume perballje ekonomike deri sa te arrini te permbushni detyrimet dhe deshirat tuaja Shume sex dhe marredhenie ekzaltuese

Bricjapi
Kujdes ne cift nga shperthimet e partnereve tuaj te heshtur kohet e fundit ne inatin e tyre Tashme do ju hakerrohen Kujdes ne bashkepunime

Ujori
Shume energjik ne pune dhe teper nervoz ne pergjigjet tuaja ku do tregoni se nese dicka e doni mund te beni edhe melodrama

Peshqit
Duhet ta kuptojne se tani ju i doni te gjitha dhe do beni finalen tuaj ne dashuri duke marre ate qe ju perket me cdo menyre qofte edhe me hakmarrje

Ju mund të pëlqeni dhe këto