“Shmangni vetminë dhe presionin”, paralajmërimi i astrologe Merit për sot

Dashi
Nje perballje shume e forte me eproret apo ceshtje te rendesishme te karrieres do evidentohet ne diten e sotme Shmanguni perballjeve te forta

Demi
Ceshtje pune dhe ndryshimesh te papritura do ju shkaktojne nje bllokim ne ceshtje ligjore apo ne udhetime dhe takime me njerez te arget

Binjaket
Nje ceshtje erotike do kthehet ne nje perballje vlerash por ka mundesi te keni edhe nje veshtiresi psikologjike per te pranuar nje marredhenie qe ju ka lodhur

Gaforrja
Sot do keni veshtiresi ne bashkepunime me partneritet te ndryshme por edhe ne ceshtje familjare mund te kete nje renie optimizmi

Luani
Lajmet qe do merrni nuk do jen aq te kendshme dhe komunikimi ne pergjithesi me te tjeret do veshtiresohet shume Kujdes ne pune me eproret

Virgjeresha
Ne ceshtjet ekonomike dhe personale do kete nje pengese pasi ne nje moment nuk do kenaqni dot partneret tuaj me premtimet qe keni dhene

Peshorja
Sot nje ceshtje e rendesishme per ju apo per dike te afert do ju preokupoj Ka mundesi te merrni nje detyre qe ka pergjegjesi te medha

Akrepi
Do keni nevoj per disa sqarime ne ceshtjet e marredhenieve me njerez te afert dhe sqarime te detajuara ne planet tuaja ku verehen disa pengesa sidomos keqkuptime ne komunikim

Shigjetari
Nje sprove ekonomike do dali perpara jush sot por qe mund te kthehet ne nje veprim te fuqishem qe ju te arrini qellimet tuaja siciale

Bricjapi
Koha dhe e drejta duket sikur per ju funksionojn e njelloj Mendoni se ka ardhur koha te keni te drejte apo tju dali e drejta

Ujori
Ka shume rendesi qe sot te mendoni per nje plan afat gjate per nje kualifikim apo karriere jashte vendit Pengesat nuk duhet tju dekurajojne

Peshqit
Ceshtjet ekonomike do kene nje problem sot sidomos ato qe lidhen me detyrimet qe ju kane te tjeret apo detyrimet tuaja Do ashpersohen gjerat

Ju mund të pëlqeni dhe këto