Pushuesit në Livadhë sot kanë shijuar spektakël. Ja çfarë ndodhi atje

Delfinët sot kanë vizituar Livadhën në Jug të Shqipërisë. Delfinët kanë notuar shumë pranë bregut të detit dhe nuk kanë munguar britma gëzimi nga të pranishmit.

“Iconstyle.al” ka bërë publike videon.

Kjo nuk është hera e parë që delfinët dhurojnë shfaqje për pushuesit në Jug të Shqipërisë.

Ju mund të pëlqeni dhe këto