“Përmbysje planesh ekonomike”, çfarë parashikon astrologe Meri?

Më poshtë gjeni parashikimin e astrologe Merit për sot:

Dashi

Cdo inisiative juaja duhet trajtuar me kujdes dhe me mundesite ligjore te duhura Perndryshe do keni debate dhe pembysje planesh

Demi
Planet tuaja konkrete dhe shume pjellore mund ti permbysi nje person qe kerkon me shume pushtet apo nuk eshte dakort me ecurine tuaj

Binjaket
Cdo gje qe mund te fitoni do kete riskun te shpenzohet apo te bllokohet nga detyrime dhe kerkese llogarie shume e fote nga njerez qe bashkepunoni apo partneret tuaj

Gaforrja
Nje burre apo grua dominante ne jeten tuaj do ju bej bllok ne planet dhe deshirat tuaja shume njerezore dhe te bukura Kujdes si do vazhdoni me tej

Luani
Nje gjendje e mire dhpirterore dhe nje mendje shume pjellore do beje qe te perballoni nje veshtiresi ne lidhje me punen apo me shendetin

Virgjeresha
Ne jeten tuaj ka shume miq e qellime te mira kete periudhe vetem kujdes nga nje person qe ka lidhje personale me ju apo qe di deshirat tuaja dhe ju erreson mendjen

Peshorja
Kerkoni fame por jo pushtet ose pushtetin dhe autoritetein tregojeni ne vendin e duhur jo tek njeriz e dobet apo qe nuk ju kundershtojne dot

Akrepi
Tashme ju keni bere nje kthese ne mendjen tuaj sa edhe propozimet me te embla nuk ju bejene pershtypje nese vijne nga persona qe ju kane bere te vuani

Shigjetari
Duhet te ndryshoni menyren e te zoteruarit te pushtetit ekonomik Ose beni gjithcka qe te fitoni pushtetin apsolut ose asgje Rruga e mesme nuk egziston

Bricjapi
Mund te perpiqeni te mbani me detyrim nje marredhenie apo nje bashkepunim por ka ardhur momenti i nje ndarjeje dhe duhet ta pranoni

Ujori
Shume te pushtetshem ne mendjen dhe deshirta tuaja me te fshehta dhe nuk mund te ndjeheni mire me pune qe nuk jane ne lartesine tuaj

Peshqit
Nuk duhet te toleroni me qe njerez te vegjel tju prishin rregullin ose nese keni mbetur vetem per shkak te arrogances dhe egoizmit eshte momenti te familjarizoheni me njerzit qe vertet ju interesojne

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto