“Një lëmsh ekonomik”, astrologe Meri jep lajmin për këto shenja horoskopi

Dashi

Sot do keni lajme qe do ti perqafoni me gezim dhe do keni takime interesante por duhet kujdes ne rrugen qe do ju fusin Mund te jete nje pyll ku do humbni

Demi
Nje lemsh i vertete ne ceshtjet ekonomike dhe ju nuk do keni fushepamje te qarte te asaj qe do shpenzoni apo do fitoni Kujdes

Binjaket
Ne jeten personale do mundoheni te beni shume marredhenie te reja dhe jete sociale Pikerisht do humbni kujdesin dhe mund te bini ne nje kurth

Gaforrja
Kujdes ne ceshtjet ligjore apo ne ceshtje personale ku nje takim i fshehte do ju komlikoj shume jeten dhe do ju corientoj edhe ekonomikisht

Luani
Do ju prezantojne ne diten e sotme njerez te fuqishem ne dukje dhe shume joshes dhe kjo do ju pelqej per ngritjen tuaj Cdo gje do jete e sajuar apo nje kurth

Virgjeresha
Sot do ju japin nje lajm te mire ne lidhje me punene dhe do keni takime te mira ku do ju vlresojne shume ne dukje E keqja vjen nga pas ne momentin e se vertetes do kuptoni se do humbni

Peshorja
Nje lajm i mire ne aspektin ligjor apo nje kualifikim dhe udhetim do jete ne qender te vemendjes dhe do ju jap kenaqesi Kujdes veprimet e metejshme mund thjesht tu perdorin

Akrepi
Ne ceshtjet ekonomike dhe personale do kete nje paqartesi dhe ju duhet ta kuptoni qe nje afrimitete i momentit mund te jete thjeshte nje provokim

Shigjetari
Sot do keni nje oferte te mire ne nje bashkepunim apo ju ftojne ne nje tavoline pune Kujdes cfare ju premtohet dhe cfarre premtoni

Bricjapi
Dikush ne punen tuaj ka nje pengese per tju bere dhe kete do ta beje ne menyren me te bukur dhe me te pakapshme per ju duke ju lene gojehapur

Ujori
Mos u jepni me shume se duhet ne nje lidhje errotike apo ne nje moment qe duket me shume se i vertete Ka mundesi qe edhe ju te perjetoni nje manipulim

Peshqit
Ne ceshtjet e brendshme familjare duket sikur te gjitha po shkojne mire por ne fakt ka dicka qe do ta kuptoni qe eshte kunder jush apo ka shfrytezuar dobesite tuaja familjare

 

Ju mund të pëlqeni dhe këto