“Një jetë e re po ju pret”, astrologe Meri jep lajmin për këtë shenjë

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme nga astrologe Meri Shehu:

Dashi
Sot perpiquni te jeni te dukshem real te perballeni ne drite dhe jo te futeni ne marredhenie te errta apo bashkepunime te paqarta

Demi
Ndoshta nje person qe ju josh shume apo ju intrigon ndjenjat mund te behet shkas qe te bini preh e nje pasioni qe do ju mbaj lidhur per shume kohe

Binjaket
Behuni me te hapur ndaj mundesive qe ti fitoni vete gjerat si materiale ashtu edhe shpirterore se sa te beni manipilime per ti fituar nga te tjeret

Gaforrja
Sot mbani nje mision te rendesishem si nje Detyrim karmik per te cliruar veten dhe te tjeret duke mos i lene te futen ne rruge te errta te se shkuares

Luani
Nje rizgjim shpirteror do te thote te kapni afetet tuaja ne zhvillim apo oren tuaj biologjike per te jetuar ashtu sic doni ju ate qe e kishit ftrike deri tani

Virgjeresha
Nese do zhyteni ne ndjenja hakmarrese sidomos ne Dashuri nga nje ndarje kjo do ju kushtoj gjithe te ardhen pasi do mbeteni aty

Peshorja
Keni nje mundesi te arte sot te beni nje ngjitje ne karriere apo te tregoni vlerat tuaja duke u bere lider de duke udhehequr jo vetem veten tuaj por edhe te tjeret

Akrepi
Nje jete e re ju pret nje e ardhme me jashte apo me zhvillime te rendesishme ne nje vend tjeter me te zhvilluar pavaresish pengesave nga e kaluara qe tentojn ete marrin kontrrollin

Shigjetari
Mjaft u lodhet duke kerkuar dhe duke pretenduar gjerat qe ju takonin Sot ka ardhur momenti te shperbleheni dhe te merrni hisen tuaj

Bricjapi
Do jeni nen ndikimin e se shkuares te ngjarjeve apo njerzve qe ju kane ndikuar per shume vite Perpiquni te bani nje bashkepunim te ri apo nje martese

Ujori
Puna do ju ndryshoj jeten dhe bashke me te edhe perditeshmerine e cila do kthehet ne nje te ardhme plot angazhime

Peshqit
Ju duhet vetem pak durrim pasi jeta juaj do ndryshoj drejtimin Karmik Nga Poshte Lart derisa te kuptoni qe dashuria eshte rruga e duhur dhe shperblimi per ju

Ju mund të pëlqeni dhe këto