“Ndryshim pune me të ardhura të larta”, astrologe Meri jep lajmin e mirë për shenjat e horoskopit

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për sot nga astrologe Meri:

Dashi
Do filloj nje periudhe me e sigurt ne ceshtjet ekonomike duke lene pas hovet dhe skandalet e performances tuaj

Demi
Nje energji e bukur ju kujton se bashke me Demin ne kete rast do jete nje krijese e bukur qe kerkon tju pushtoj me kenaqesit qe ofron dhe jo nje Matador

Binjaket
Detyrimet ndaj nje personi te dashur apo punes tuaj behen me kokforta dhe nuk pranojne kompromiise Vetem zgjidhje

Gaforrja
Do jetoni caste te kendshme mes miqsh qe do ju kujtojne nga lufta ne paqe duhet ta beni vete diferencen

Luani
Nje mundesi e arte per ju te shquheni ne talente apo ne pune ku mbizoteron Arti dhe e bukura Sukses ne jeten errorike Martesa

Virgjeresha
Mund te rregulloni kredite dhe detyrimet sidomos ne rruge ligjore apo te gjeni mbeshtetje nga jashte

Peshorja
Ka ardhur momenti te shijoni parate dhe jeten seksuale Konkretisht dhe praktikisht Clirohuni nga pasigurite

Akrepi
Nje oferte konkrete dhe nje partner joshes dhe i pasur mund te futet ne jeten tuaj duke ju dhene siguri

Shigjetari
Nje ndryshim i madh pune me te srdhura te mira dhe nje dadhuri me shikim te pare me dike qe ju lidh puna do ju favorizohet

Bricjapi
Tashme do filloni te shijoni frytet e lirise personale duke argetuar dhe bere gjera per veten

Ujori
Shtepi e embla shtepi Kjo do jete motoja juaj pasi aty do gjeni gjithcka qe ju sjell kenaqesi shije dhe qetesi

Peshqit
Ka ardhur momenti qe surprizat te surprizohen me fatin tuaj i cili nuk do vij nga qielli por nga Toka Duke ecur do ta shikoni qofte edhe me koke ulur

Ju mund të pëlqeni dhe këto