“Mund të humbni gjithçka”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Më poshtë gjeni parashikimin për ditën e sotme nga astrologe Meri:

Dashi
Nje problematike e theksuar ne sqarimet me te tjeret dhe ne cift sidomos per ceshtje bashkepunimesh apo marredheniesh Do ju nxjerrin nga planifikimet ekonomike dhe rikthime ne debate me kundershtaret
Demi
Sot do beni gabime te pafalshme dhe mund te humbni gjithcka Duhet te veproni shpejt pasi jeni futur ne nje periudhe kur rikthehen edhe gabimet e se kaluares per te zgjidhur Probleme ne martesa ndarje apo ceshtje ligjore do jene te konsiderueshme
Binjaket
Probleme me punen dhe shendetin Tani asgje nuk e ndal renien e lire ne drejtim te se panjohures dhe humbjes se kontrrollit Prisni nje moment tjeter oper te bere sqarime ne pune apo investime e blerje
Gaforrja
Nje ceshtje shume e veshtire rikthehet ne jeten tuaj erotike ku nderlikon cdo gje qe keni arritur deri tani Karriera rrezikon se shumti ne fund te muajit ku cdo gje mund te rrokuliset poshte
Luani
Planet tuaja te fshehta do zbulohen dhe do perdoren nga kundershtaret te cilet do ju cojne drejt gjykimeve dhe paditjeve te forta
Virgjeresha
Do keni veshtiresi ne takime dhe ne ceshtje qe kane te bejne me planet e udhetimet Vonesat do bejne te nderlikohet edhe jeta personale dhe ajo ekonomike ne fund te muajit Do ju pergojne ne nje menyre te tille qe veshtire se e pastroni dot rrugen
Peshorja
Ne ceshtje ekonomike do keni ngritje dhe do ndermerni hapa ne karriere si asnjehere tjeter Keni mundesine te rrregulloni gabimet e se kaluares per ti bere qejfin vetes
Akrepi
Ju do perfitoni nga gabimet e te tjereve dhe megjithese Merkuri i kundert ne shenjen tuaj ju fton tashme te kontrrolloni lojen dhe dominancat
Shigjetari
Nje mundesi e mire kjo e tanishmja qe te mblidhni forcat dhe te rregulloni ceshtjet qe ju penalizojne ligjerisht apo ne lidhje me punen Kujdes me shendetin apo takimet e fshehta ne pergjithesi
Bricjapi
Per momentin duket sikur nuk ju prek drejte per drejte Merkuri i kundert por behini gati te perballeni ne fund te Muajit dhe te zbuloni prapaskenat qe ju kane veshtiresuar jeten
Ujori
Ju po pergatitetein per nje epoke te re nene ndikimin e henes s ere ne Peshore do merrni nje frymemearrje ne dashuri dhe ne argetim duke lene pas punet e veshtira dhe pengesat
Peshqit
Nje kundershtim nga Merkuri i kundert ne Akrep ju nxjerr pak me te ekspozuar ndaj gabimeve tuaja dhe mundesisht si shenje e levizshme dhe e ndjeshme ju duhet pak me shume pervoje e veshtire
Ju mund të pëlqeni dhe këto