“Mos bëni shpenzime”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi
Nje pengese nga e kaluara do evidentohet ne jeten tuaj personale ne bashkepunime apo ne martesen tuaj Perpiquni ta kaperceni pa egoizem

Demi
Nje ceshtje pune apo shoqerore do komplikoj disi jeten tuaj duke ju lene te varur disi nga nje lajm apo prishmeri qe vjen nga te tjeret

Binjaket
Ne jeten errotike sot do keni nje perballje nje sherr apo nje kujtim qe nuk ju lejon te zhvilloheni ashtu sic duhet ne ecurine e kohes

Gaforrja
Nje ceshtje familjare dhe karriere do perplaset sot ne jeten tuaj dhe ju duhet te vendosni cilen ane do mbani me teper ne varesi edhe te se kaluares

Luani
Nje vendimarrje ne lidhije nje ndryshim menyre jetese vendi apo shteti do ju vonoj apo do ndxjerr pengesa qe vijne me shume nga te afermit

Virgjeresha
Dita e sotme do ju kujtoj nje ceshtje ekonomike te veshtire dhe qe nuk do merrni me guximin te beni ndoonje levizje apo investim ne kete moment

Peshorja
Ne jeten personale do hasni kundershtimin apo antagonizmin e disa personave njekohesisht te cilet duket se kete periudhe nuk duan tju hapin rruge

Akrepi
Ne lidhje me punene mos tregoni egoizem apo kundershtime te pakuptimta duke prishur keshtu nivelin e komunikimit me persona te rendesishem

Shigjetari
Ne nje ceshtje errotike dhe shoqerore do komplikohen situatat pasi me sa duket mund te jene komplikuar edhe ndjenjat Kujdes me egoizmin

Bricjapi
Merruni kryesisht me ceshtje familjare por jo me egoizmin qe mund te beni gjithcka por duke i mbeshtetur veprimet tuaja edhe me gjera konkrete

Ujori
Do keni lajme shume te mira por nuk do doni ti ndani me te tjeret pasi do doni qe suksesin apo gjerat e mira ti mbani vetem per vete

Peshqit
Mos pretendoni te beni shpenzime qe te dukeni apo te ledhatoni egoizmin tuaj Duhet te jeni me te matur pasi keni edhe detyrime

Ju mund të pëlqeni dhe këto